Kapagama photography

Poslední fotky před zimou

30. listopadu 2012 v 20:14 | Kapka
Tak, a už tu máme zimu. Kdo by řekl, že to tak uteče. Ježtě před chvílí byly prázdniny a už tu máme pololetí. Ten čas ale utíká. Proto si hezké věci i chvíle fotím. Abych se na ně v časech, kdy čas ubíhá pomalu koukla a řekla si, že mám krásný život. Že nemá cenu být smutná a znuděná. Ať už nám dal život kdo chce, je přeci super a musíme si ho vážit :))


¨Můj kouzelný pejsek Dora, pár dalších fotek

28. listopadu 2012 v 19:28 | Kapka
O prázdninách jsme si pořídili pejska. Jmenuje se Dora a je to Hnědá Borderkolie s pálením. Je strašně fotogenická. Mám jí moc ráda. Kdyby jste chtěli další informace o borderkách, chování psů či její fotky a deníček, koukněte se na www.nasedora.blog.cz. Doufá, že se vám fotky budou líbit. :) Kapka

Léto 2012

16. července 2012 v 17:01 | Kapka
Tady jsou mé letní fotky. Fotky jsem fotila doma a hlavně na naší zahradě. V létě je totiž celá krásně rozkvetlá a barevná. Druhou část mých fotek přidám koncem srpna. Pište komentáře a připomínky. Děkuju moc
Vaše Kapka

Čím vlastně fotím?! :)

25. června 2012 v 20:37 | Kapka

Všechny své fotky fotím na foťák Olympus SP-500. Má sice jen 6megapixelů, ale mě to nevádí. Jsem přeci jenom amatér. Dostala jsem ho od rodičů asi před třemi měsíci. Kvůli poruše si koupili nový a po nějaké době mi tenhle starý taťka opravil. Od první chvíle jsem věděla, že mu budu říkat Oly. Jsem za něj moc ráda a myslím, že se s ním krásně fotí. Když nemám svého fˇotoaparáta starouška fotím na rodičů foťák NIKON.

Fotky jsem upravovala na picniku, jenže ten se přesunul na google+. Je to v podstatě to samé a v některých částech i jednodušší a rychlejší. Vím, že bych měla upravovat v photoshopu, ale kdo to pozná? Jen znalci a ti se mými fotkami asi zabývat nebudou. Umím s photoshopem docela pracovat, ale už mi vypršela zkušební lycence a kupovat si ho nechci. Doufám že se Vám budou fotky líbit i z Googlu+ :))))
Vaše Kapka

Z těch starších- Flora a ostatní

25. června 2012 v 20:32 | Kapka
Takže, jak sem slíbila, dodávám starší fotky. Doufám, že se vám budou líbit a jestli ne, tak si počkejte na ty novjejší. Už mám nafoceno a myslím, že se moc povedly.
Vaše Kapka
Je pro vysvětlení. Tohle je albánský bubínek. Je udělán z ekologických a reciklovaných materiálů a dostali jme ho od jedé albánské "babičky". Je hodně starý a má pro mě velkou cenu :)))
Nočenka, foceno ve Francii.
Svazek suchých květin.
Mé housle, na které ne vždy ráda hraju, ale které vždy ráda fotím.

Z těch starších fotek- Fauna

24. června 2012 v 21:55 | Kapka

Rozhodla jsem začít se zveřejněním mých starších fotek. Budou tříděny do tří článků. Fauna, což je tento, flora a ostatní. Doufám, že se vám budou líbit a jelikož to jsou mé první zveřejňované fotky, budu ráda za každé komentáře ať už lichotící či vytýkající.
Vaše Kapagama

Když jsme byli v zoo, moc se mi líbili bílí vlci, kteří takhle krásně pozovali.

Moje oblovka neboli achatina, Moira, kterou chovám v akváriu v mém pokojíčku :)
Cvrček, krmení pro mojí agamu vousatou.
A nakonec ještě jedna hodně stará. Nebylo ještě ani logo :)

Já umím taky fotit! :)

1. dubna 2012 v 22:35 | Kapka
Poslední dobou vídám na internetu pořád víc a víc mladých amatérských fotografů, kteří své fotky vydávají za to nejúžasnější dílo. Já jsem se nerozhodla fotit pro to, abych se předvedla, ale protože mě to baví.

Své fotky fotím na starší foťák Olympus a upravuji je na stránkách www.picnik.com. Na fotkách bude mé logo Kapagama photography, takže je bezpečně poznáte.
Kdyby jste potřebovali jakoukoli pomoc s focením, upravováním nebo jiné věci z fotkami určitě mi napište do komentářů nebo na e-mail kapka10@seznam.cz.
Děkuju za čtení a těším se na komentáře.
Kapka :)
 
 

Reklama
Těším se příště Kapka

TOPlist