Červen 2012

Čím vlastně fotím?! :)

25. června 2012 v 20:37 | Kapka |  Kapagama photography

Všechny své fotky fotím na foťák Olympus SP-500. Má sice jen 6megapixelů, ale mě to nevádí. Jsem přeci jenom amatér. Dostala jsem ho od rodičů asi před třemi měsíci. Kvůli poruše si koupili nový a po nějaké době mi tenhle starý taťka opravil. Od první chvíle jsem věděla, že mu budu říkat Oly. Jsem za něj moc ráda a myslím, že se s ním krásně fotí. Když nemám svého fˇotoaparáta starouška fotím na rodičů foťák NIKON.

Fotky jsem upravovala na picniku, jenže ten se přesunul na google+. Je to v podstatě to samé a v některých částech i jednodušší a rychlejší. Vím, že bych měla upravovat v photoshopu, ale kdo to pozná? Jen znalci a ti se mými fotkami asi zabývat nebudou. Umím s photoshopem docela pracovat, ale už mi vypršela zkušební lycence a kupovat si ho nechci. Doufám že se Vám budou fotky líbit i z Googlu+ :))))
Vaše Kapka


Z těch starších- Flora a ostatní

25. června 2012 v 20:32 | Kapka |  Kapagama photography
Takže, jak sem slíbila, dodávám starší fotky. Doufám, že se vám budou líbit a jestli ne, tak si počkejte na ty novjejší. Už mám nafoceno a myslím, že se moc povedly.
Vaše Kapka
Je pro vysvětlení. Tohle je albánský bubínek. Je udělán z ekologických a reciklovaných materiálů a dostali jme ho od jedé albánské "babičky". Je hodně starý a má pro mě velkou cenu :)))
Nočenka, foceno ve Francii.
Svazek suchých květin.
Mé housle, na které ne vždy ráda hraju, ale které vždy ráda fotím.


Z těch starších fotek- Fauna

24. června 2012 v 21:55 | Kapka |  Kapagama photography

Rozhodla jsem začít se zveřejněním mých starších fotek. Budou tříděny do tří článků. Fauna, což je tento, flora a ostatní. Doufám, že se vám budou líbit a jelikož to jsou mé první zveřejňované fotky, budu ráda za každé komentáře ať už lichotící či vytýkající.
Vaše Kapagama

Když jsme byli v zoo, moc se mi líbili bílí vlci, kteří takhle krásně pozovali.

Moje oblovka neboli achatina, Moira, kterou chovám v akváriu v mém pokojíčku :)
Cvrček, krmení pro mojí agamu vousatou.
A nakonec ještě jedna hodně stará. Nebylo ještě ani logo :)
Těším se příště Kapka

TOPlist