Duben 2012

Já umím taky fotit! :)

1. dubna 2012 v 22:35 | Kapka |  Kapagama photography
Poslední dobou vídám na internetu pořád víc a víc mladých amatérských fotografů, kteří své fotky vydávají za to nejúžasnější dílo. Já jsem se nerozhodla fotit pro to, abych se předvedla, ale protože mě to baví.

Své fotky fotím na starší foťák Olympus a upravuji je na stránkách www.picnik.com. Na fotkách bude mé logo Kapagama photography, takže je bezpečně poznáte.
Kdyby jste potřebovali jakoukoli pomoc s focením, upravováním nebo jiné věci z fotkami určitě mi napište do komentářů nebo na e-mail kapka10@seznam.cz.
Děkuju za čtení a těším se na komentáře.
Kapka :)

Co bude nového

1. dubna 2012 v 22:17 | Kapka |  ostatní

Také tento blog bude čekat nová rekonstrukce, která bude obsahovat i mazání mých starých článků. Nezapomenu změnit ani design, který je tu už strašně dlouho. Ty první jsem napsala už před 7 lety, a v mém blogu se už neviznám ani já. :))
Jedna z nových věcí bude zavedení nové rubriky Kapagama photography, kam budu ukládat své fotky. Budu je označovat logem Kapagama photography, takže je snadno poznáte. Jako další novinku v mém blou zavedu, že sem budu ukládat mé referáty, slohy a práce ze školy, pro inspiraci i pobavení ostatním.
Takže doufám, že se vám "nový" blog bude líbit, a přeji hezké čtení. Těsím se na nové komentáře :)

Těším se příště Kapka

TOPlist