Únor 2007

Lucie Bílá

11. února 2007 v 12:02 | kapka |  Hudba=můj život
Povolání: Zpěvačka
Věk: 44
Datum narození: 7. 04. 1966
Místo narození: Otvovice, Československo
Znamení: BeranLucie Bílá se ještě jako Hana Zaňáková narodila ve středočeských Otvovicích.
Hodiny zpěvu absolvovala již na LŠU (dnešní ZUŠ). Dříve, než se proslavila na poli showbyznysu, vyučila se dámskou krejčovou. První zkušenosti na hudebních pódiích získávala jako členka skupin Rock-Automat a Arakain.

V 80. letech si ji všiml producent Petr Hannig, vymyslel jí pseudonym Lucie Bílá a napsal jí písně Neposlušné tenisky a Horší než kluk. Pořádný úspěch ji teprve čekal v příštím desetiletí, kdy prošla nejznámějšími muzikály uváděnými v Česku (Les Misérables, Dracula, Krysař…), vydala řadu sólových alb, podílela se na několika filmech (jako zpěvačka i jako herečka) a po několik let se pevně držela na výsluní popularity ve výroční anketě Český slavík.

V roce 1995 porodila příteli Petru Kratochvílovi syna Filipa, ale partnerství neudržela. Petr Kratochvíl zpěvačku opustil s finalistkou Miss ČR 1992 Pavlínou Babůrkovou, se kterou má v současné době pět dětí.

V roce 2002 se nakrátko provdala za hudebníka Stanislava Penka. Po rozvodu nějaký čas žila jen se svým synem Filipem. V roce 2006 se provdala podruhé, jejím manželem se stal muzikant - Václav "Noid" Bárta. Dne 1. září 2008 byl oficiálně oznámen jejich rozchod.


Legrácky

4. února 2007 v 18:53 | kapka |  Potřebujete se zasmát? --->
Co to je?
1.kamzíkozebroklokan
2.zakletá princezna Zebrajda Kamzíková z Klokanova
3.karneval klokanů ze sahary
4.oční klam
5.legrace fotografa
6.nesmisl
7.dítě si hráto s počítačem
Prosím nesplachojte!
Instantní kočka ke snídani.
Najdi ptáčka!
Těším se příště Kapka

TOPlist